Vila Jevany
Vila Jevany

press to zoom
Vila Jevany
Vila Jevany

press to zoom
Vila Jevany
Vila Jevany

Sklep

press to zoom
Vila Jevany
Vila Jevany

press to zoom
1/27

VILA JEVANY

INFORMACE O CENĚ V RK

Prvorepubliková vila 7+1, z roku 1927, na pozemku 2 870 m2, s bazénem, vinným sklípkem a dalším nadstandardním zázemím. Vilu postavenou v letech 1927-1930 vlastnil od roku 1969 až do roku 2005 Karel Gott.

Dům je podsklepený a je po kompletní, nákladné a precizní rekonstrukci - cihlová výstavba, nové elektro rozvody, nová fasáda, nová EURO okna, podlahové topení. Upozorňujeme také na vnitřní bazén 30 m, Spa a saunu. Dispozičně je dům řešen prostory v suterénu, v přízemí, 1. patro, 2. patro. V suterénu najdete garáž pro 4 auta, bazén, koupelna, toaleta, vinný sklípek, prádelna, trezor, technické prostory.

Přízemí - vstupní hala, kuchyň s jídelnou, velký obývací pokoj s krbem, 2x koupelna, toaleta.

1. patro - dřevěné schodiště, chodba, 3x pokoj, 2x koupelna, toaleta.

2. patro - pokoj o velikosti 50 m2.

 

Mimo tuto obytnou plochu je na pozemku nově vystavěná samostatná část domu o velikosti 100 m2 - včetně sociálního zařízení a přípravy na kuchyň. K dispozici 2x studna, kanalizace, septik, 3x venkovní terasa s krbem. Veškeré zařizovací předměty - dlažba, dřevěné parkety, dveře, kuchyň, koupelna, toaleta - vše bude dokončeno dle požadavků kupujícího. Vilu lze upravit i pro dvougenerační bydlení 3+1 a 4+1.

 

Obec Jevany obklopená lesy je prvně připomínána r. 1344, po 1. světové válce se stala vyhledávaným letoviskem na březích soustavy rybníků a oblíbeným rezidenčním místem českých celebrit. V této nádherné lokalitě najdete lesy, rybníky, cyklostezky. Rekreační rybníky na Jevanském potoce umožňují také provozování vodních sportů. V místě je veškerá občanská vybavenost, prestižní škola Open Gate. Praha 30 km, D1 - 8 km.

Další informace Vám rádi sdělíme.