top of page

3+KK - ul. Kabešova, Praha 9 - Vysočany

CENA 6.295.000,- Kč

3+kk, 71 m2, terasa 19 m2, 7.p., šatna, prostorný sklep 7,9 m2, 2 x garážové stání. Útulný byt, který díky umístění v posledním, 7. patře nabízí soukromí a zároveň dostatek denního světla bez stínění balkonů z vyšších pater, se nachází v ulici Kabešova v bytovém komplexu Nová Harfa III. Obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem a barovým pultem s posezením o velikosti 22 m2, zajišťuje komfortní prostor s možností letních snídaní na terase.

Ve vstupní hale 11,8 m2 najdete toaletu a komoru. Koupelna má vanu a podlahové vytápění. Z haly se také vstupuje do dvou pokojů o velikosti 16 a 12 m2. Samozřejmostí je designová kuchyňská linka, žaluzie, plovoucí podlaha, dlažba, všechny místnosti jsou zařízené s možností okamžitého nastěhování. K bytu patří dvě garážová stání a velmi prostorná sklepní kóje.

Byt se nachází v bezprostřední blízkosti, 3 km dlouhé, Vysočanské inline a cyklo stezky, vedoucí mimo silnice s výhledy na okolí Rokytky, která vede od Vysočan, přes novou Harfu do Hloubětína. Nákupní centra – Galerie Fenix, Galerie Harfa, veškerá občanská vybavenost, školka, dětské hřiště, dochozí vzdálenost stanice metra B „Vysočanská“, výborná dostupnost centra Prahy tramvají, autobusové spojení Prosek, Kobylisy, Chodov atd.

bottom of page