top of page

CHOCERADY, okres Benešov - Rekreační areál 7.971 m2

Prodáno

Rekreační areál v obci Chocerady, v okrese Benešov východním směrem od centra obce, poblíž řeky Sázavy, při jejím pravém břehu. 

Areál se skládá z 11 pozemků o celkové výměře 7 971 m2 a 9 staveb pro letní rodinnou rekreaci – rekreační chaty. 

Chaty – veranda, 2x (kuchyň + pokoj-ložnice) jsou samostatně stojící nepodsklepené stavby s jedním nadzemním podlažím a sedlovou střechou. Stavba je založena na základech bez izolace proti vodě a zemní vlhkosti, kamenná podezdívka, obvodové stěny dřevěné oboustranně obíjené tl. 15 cm, strop dřevěný z trámků a desek, příp. palubek, krov dřevěný, střešní krytina z hliníkového a klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnitřní i vnější úpravy povrchů - nátěry. Dveře dřevěné, okna dřevěná zdvojená. Podlahy dřevěné, dřevotřískové, kryté PVC. Vytápění lokální kamny na tuhá paliva. Elektroinstalace, bez rozvodů vody a kanalizace. Vybavení kuchyně uhelný sporák, příp. el.vařič. Vnitřní vybavení keramické umyvadlo. Dřevěné okenice. 

Společná budova se soc. zařízením - 5x WC kombi, 2x sprchový kout, 2x keramické umyvadlo, průtokové ohřívače. Samostatně stojící stavba s jedním nadzemním podlažím a sedlovou a pultovou střechou. Základy bez izolace proti vodě a zemní vlhkosti, kamenná podezdívka, obvodové stěny dřevěné oboustranně obíjené, strop dřevěný z trámků a desek, krov dřevěný, střešní krytina z hliníkového a klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnitřní i vnější úpravy povrchů - nátěry, částečně sádrokartonové konstrukce a keramické obklady. Dveře dřevěné, okna dřevěná zdvojená a s jednoduchým zasklením. Podlahy dřevěné kryté PVC. Elektroinstalace, rozvody vody a kanalizace. 

Společenská budova – sklady, veranda, společenská místnost. Podsklepená stavba s jedním nadzemním podlažím a sedlovou a pultovými střechami. Stavba je založena na základech bez izolace proti vodě a zemní vlhkosti, kamenná podezdívka, obvodové stěny dřevěné oboustranně obíjené, strop dřevěný z trámků a de sek, krov dřevěný, střešní krytina z hliníkového a klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnitřní i vnější úpravy povrchů - nátěry. Dveře dřevěné, okna dřevěná zdvojená nebo s jednoduchým zasklením. Podlahy dřevěné, dřevotřískové, kryté PVC. Vytápění lokální kamna na tuhá paliva. Elektroinstalace světelná i motorová. Dřevěné okenice. 

 

Napojení areálu na veřejné inženýrské sítě: elektro, vodovod a kanalizaci. Všechny stavby jsou napojeny na elektro, 2 chaty a sociální zařízení i na veřejný vodovod a kanalizaci. Dále je pro areál užívána voda z kopané studny. Areál je oplocen, má venkovní osvětlení. Přístup k areálu po zpevněné komunikaci.

bottom of page