top of page
Rekreační Areál
Rekreační Areál

Chocerady

press to zoom
Rekreační Areál
Rekreační Areál

Chocerady

press to zoom
Rekreační Areál
Rekreační Areál

Chocerady

press to zoom
Rekreační Areál
Rekreační Areál

Chocerady

press to zoom
1/4

CHOCERADY, okres Benešov - Rekreační areál 7.971 m2

Prodáno

Rekreační areál v obci Chocerady, v okrese Benešov východním směrem od centra obce, poblíž řeky Sázavy, při jejím pravém břehu. 

Areál se skládá z 11 pozemků o celkové výměře 7 971 m2 a 9 staveb pro letní rodinnou rekreaci – rekreační chaty. 

Chaty – veranda, 2x (kuchyň + pokoj-ložnice) jsou samostatně stojící nepodsklepené stavby s jedním nadzemním podlažím a sedlovou střechou. Stavba je založena na základech bez izolace proti vodě a zemní vlhkosti, kamenná podezdívka, obvodové stěny dřevěné oboustranně obíjené tl. 15 cm, strop dřevěný z trámků a desek, příp. palubek, krov dřevěný, střešní krytina z hliníkového a klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnitřní i vnější úpravy povrchů - nátěry. Dveře dřevěné, okna dřevěná zdvojená. Podlahy dřevěné, dřevotřískové, kryté PVC. Vytápění lokální kamny na tuhá paliva. Elektroinstalace, bez rozvodů vody a kanalizace. Vybavení kuchyně uhelný sporák, příp. el.vařič. Vnitřní vybavení keramické umyvadlo. Dřevěné okenice. 

Společná budova se soc. zařízením - 5x WC kombi, 2x sprchový kout, 2x keramické umyvadlo, průtokové ohřívače. Samostatně stojící stavba s jedním nadzemním podlažím a sedlovou a pultovou střechou. Základy bez izolace proti vodě a zemní vlhkosti, kamenná podezdívka, obvodové stěny dřevěné oboustranně obíjené, strop dřevěný z trámků a desek, krov dřevěný, střešní krytina z hliníkového a klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnitřní i vnější úpravy povrchů - nátěry, částečně sádrokartonové konstrukce a keramické obklady. Dveře dřevěné, okna dřevěná zdvojená a s jednoduchým zasklením. Podlahy dřevěné kryté PVC. Elektroinstalace, rozvody vody a kanalizace. 

Společenská budova – sklady, veranda, společenská místnost. Podsklepená stavba s jedním nadzemním podlažím a sedlovou a pultovými střechami. Stavba je založena na základech bez izolace proti vodě a zemní vlhkosti, kamenná podezdívka, obvodové stěny dřevěné oboustranně obíjené, strop dřevěný z trámků a de sek, krov dřevěný, střešní krytina z hliníkového a klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnitřní i vnější úpravy povrchů - nátěry. Dveře dřevěné, okna dřevěná zdvojená nebo s jednoduchým zasklením. Podlahy dřevěné, dřevotřískové, kryté PVC. Vytápění lokální kamna na tuhá paliva. Elektroinstalace světelná i motorová. Dřevěné okenice. 

 

Napojení areálu na veřejné inženýrské sítě: elektro, vodovod a kanalizaci. Všechny stavby jsou napojeny na elektro, 2 chaty a sociální zařízení i na veřejný vodovod a kanalizaci. Dále je pro areál užívána voda z kopané studny. Areál je oplocen, má venkovní osvětlení. Přístup k areálu po zpevněné komunikaci.

bottom of page