top of page

2 byty v exklusivní lokalitě Prahy 1 – Malá Strana 

70.000.000,- Kč

Jedinečná nabídka dvou bytu v exkluzivní lokalitě Prahy 1, jen 100 m od Karlova Mostu s výhledem na Mosteckou věž! Tento novorenesanční dům z roku 1888, který je dominantou náměstí na Malé Straně v historickém srdci Prahy prošel nedávno rekonstrukcí. Dům má novou fasádu, střechu i okna.

Na prodej jsou zde výjimečné byty 4+1 a 6+1, které čekají na rekonstrukci dle Vašich představ. Vysoké stropy, krb, slunné a velmi světlé pokoje.

Byty se nachází v 1. a 2. patře, všechny místnosti jsou orientované na slunné strany.

V bytě o velikosti 120 m2 dominuje velkolepý obývací pokoj s krbem a kruhovým arkýřem s výhledem na Malostranské věže Karlova Mostu. K obytné ploše 120 m2 je k dispozici také sklep 12 m2 a k bytu o velikosti 180 m2 je k dispozici další sklep 15 m2.

Lze koupit i samostatně, nicméně koupí obou nabízených bytů získá majitel 1/3 plochy domu.

V domě je celkem 6 bytů.

 

5 min. chůze vás dělí od Vojanových sadů, nádherného parku v centru Prahy. V sadech se nachází kaple sv. Terezie a kaple sv. Eliáše v podobě krápníkové jeskyně, rybníček, odpočinková a vyhlídková růžová terasa se slunečními hodinami, je zde také dětské hřiště a skleník, v zahradě jsou také pávi a včelí úly. Sady jsou obklopeny vysokou zástavbou domů a zdí, které je chrání před hlukem velkoměsta a tvoří jejich komorní prostředí. První dojem, který zde získá návštěvník je absolutní ticho a klid.

 

3 min. od tram Malostranské náměstí.

 

Další informace vám rádi sdělíme.

bottom of page