top of page

Byt 3+1/B, 56 m² v ulici Kamenická, Děčín – Nové Město

Rezervováno

Slunný byt se nachází ve 4. patře čtyřpodlažního cihlového domu. Byt je v udržovaném stavu a je možno se okamžitě nastěhovat. Rekonstrukci, která by nahradila původní umakartové jádro v koupelně a na toaletě a výměnu kuchyňské linky, lze odložit bez snížení komfortu bydlení. 

Toaleta a koupelna je umístěna ve vstupní chodbě a následně můžete vstoupit do samostatné kuchyně s jídelním koutem. Kuchyň je vybavena plynovým sporákem a el. troubou a vestavěnou spižírnou. Z kuchyně je také přístupný pokoj o velikosti 12,5 m². Tyto dveře však není nutno využívat a lze si tak zvětšit uživatelský prostor např. pro vestavěné skříně. Pro přístup do tohoto pokoje lze využít obývací pokoj.

 

Obývací pokoj s balkonem o velikosti 19,4 m² má výhled do zeleně a díky poslednímu patru je nádherně světlý a působí velmi prostorně a vzdušně. Balkon – 1,9 m² pak zajišťuje letní posezení. Další pokoj je přístupný opět z obývacího pokoje

a má velikost 9,1 m². K bytu náleží sklepní kóje o velikosti 1,9 m². Byt má tedy celkem 55,6 m² + balkon + sklepní koje. 

Na podlaze jsou koberce, původní parkety a Linoleum.

Velkou výhodou je občanská vybavenost s mateřskou školkou přímo u domu, školou v dochozí vzdálenosti, stejně tak obchody a restaurace. V domě je zaveden internet.

bottom of page